5 serwisów finansowych, w których porównasz kredyty, pożyczki

Wybór kredytu lub pożyczki nie jest łatwy. Sprawę komplikuje fakt, że jest wiele ofert i zdecydowanie się na jedną konkretną, wymaga rzetelnego porównania, w celu znalezienia najkorzystniejszej finansowo propozycji. Na szczęście z pomocą przychodzą nam serwisy finansowe, w których w łatwy sposób można sprawdzić, która z propozycji banków i parabanków jest najlepsza. O jakich stronach mowa? Poznaj 5 serwisów finansowych, w których porównasz kredyty i pożyczki.

Porównywarka kredytów na blogbank.pl

Pierwszym z prezentowanych serwisów o tematyce finansowej, który pozwala na poznanie ofert banków i parabanków, jest blogbank.pl. Znajdziemy na nim rankingi, które umożliwiają szybkie i proste zestawienie propozycji od instytucji finansowych. Wystarczy podać potrzebną kwotę i okres spłaty zobowiązania, a porównywarka kredytów i pożyczek w serwisie blogbank.pl wyświetli najkorzystniejsze oferty.

Porównując RRSO podane w zestawieniu, mamy odpowiedź, która z opcji jest najtańsza. Taki ranking kredytów gotówkowych i porównywarka pożyczek pozabankowych pomaga w podjęciu decyzji. Na blogbank.pl możemy zestawić oferty banków i parabanków. Porównywarka kredytów gotówkowych prezentuje najważniejsze parametry zobowiązań: RRSO, oprocentowanie, prowizję, całkowitą kwotę do spłaty i wysokość miesięcznej raty. Ranking pożyczek gotówkowych dzięki porównaniu RRSO wskazuje, która z propozycji chwilówek będzie najlepsza.

Aby pomóc sobie w podjęciu ostatecznej decyzji, bezpośrednio na stronie można poznać więcej szczegółowych informacji o każdej z ofert. Co ważne, dzięki blogbank.pl po przekierowaniu możliwe jest bezpośrednie złożenie wniosku. Dzisiaj kredyt gotówkowy lub pożyczkę można wziąć bez wychodzenia z domu – bezpiecznie, choć szybko i całkowicie online.

Warto wiedzieć, że w serwisie znajdziemy nie tylko ranking pożyczek i porównywarkę kredytu, ale też porady, które pomagają w budowaniu świadomości ekonomicznej. Fachowe artykuły w przystępny sposób wyjaśniają czytelnikom, jak rozsądnie korzystać z kredytów gotówkowych i pożyczek ratalnych, a także pozostałych produktów, jakie oferują banki i instytucje pozabankowe.

Serwis finansowy bankier.pl

Bankier.pl jest kolejnym serwisem finansowym, który posiada porównywarkę pożyczek bankowych i kredytów gotówkowych. Ale to nie wszystkie możliwości, jakie daje. Na stronie znajduje się również porównywarka kredytów hipotecznych. Na bankier.pl znajdziemy również ranking kont osobistych. Jest on stale aktualizowany. Serwis o finansach pozwala poznać najlepsze konta bankowe, zarówno oferty na ROR, jak i rachunek dla dziecka, dla młodych czy dla firm. Na bankier.pl do dyspozycji internautów jest też kalkulator ubezpieczeń OC/AC. Widać więc, że autorzy serwisu stawiają na to, by pomóc w wyborze najkorzystniejszych ofert banków, parabanków i agencji ubezpieczeniowych. Rzetelne porównania i analizy, a także recenzje instrumentów finansowych tworzone przez redaktorów bankier.pl mają na celu pomoc w podjęciu jak najlepszych decyzji finansowych. Na stronie przeczytać można wiele poradników, które wprowadzają w świat finansów, w tym oczywiście w tematykę kredytów gotówkowych i hipotecznych, pożyczek pozabankowych, oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

Porównywarka kredytów na stronie totalmoney.pl

Trzecim serwisem o tematyce finansowej, który musiał znaleźć się w naszym zestawieniu, jest Totalmoney.pl. Na stronie dostępna jest porównywarka pożyczek online. Pozwala na wybór najlepszej z ofert, jakie proponują instytucje pozabankowe. Gdy chce się wziąć kredyt gotówkowy ranking dostępny na totalmoney.pl może być punktem odniesienia do podjęcia decyzji, bowiem zestawia ze sobą najlepsze z nich. Do dyspozycji internautów jest też porównywarka kredytów konsolidacyjnych. Dzisiaj wielu z nas szuka sposobów na to, by ułatwić sobie spłacanie zobowiązań. Jeśli da się połączyć kilka kredytów w jeden, wówczas warto wybrać kredyt konsolidacyjny z głową. Na stronie jest też porównywarka kredytów samochodowych i hipotecznych. Z Totalmoney.pl również można wybrać ofertę na konto bankowe czy lokatę. Na stronie znajdziemy także zakładkę Porady, w której publikowane są poradniki o tematyce finansowej. Warto poszerzać swoją wiedzę, by świadomie korzystać z ofert banków i parabanków, a także zarządzać swoimi finansami.

Porównywarka pożyczek rankomat.pl

Strona rankomat.pl to klasyczna porównywarka pożyczek na raty, kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych i firmowych. Do dyspozycji internautów są intuicyjne narzędzia, które pomagają w poznaniu aktualnie najkorzystniejszych ofert bankowych według doradców tworzących serwis. Porównywarka szybkich pożyczek pozwala na wybór spośród bogatej oferty chwilówek. Kalkulatory służą poznaniu szczegółowych danych, np. o zdolności kredytowej. Nowoczesne porównywarki kredytów hipotecznych pomagają zorientować się, do których banków wnioskować o środki na dom lub mieszkanie.

Porady finansowe w serwisie 17banków.com

Zaoszczędzić czas i znacznie ułatwić sobie wybór kredytów i pożyczek pozwala również serwis 17Banków. To strona z przydatnymi poradnikami na temat finansów, ale i narzędziami, w tym kalkulatorami, które pomagają w porównaniu ofert banków i instytucji pozabankowych. Gdy chce się wziąć kredyt gotówkowy, porównywarka umożliwia szybkie i łatwe zestawienie ze sobą dostępnych propozycji. W jednym miejscu ma się dane z najpopularniejszych banków. Na stronie 17bankow.com jest też pożyczek gotówkowych ranking i porównywarka kredytów hipotecznych. Tego typu zestawienia znacznie przyspieszają proces wyboru konkretnej oferty, a dzięki możliwości złożenia wniosku online, można mieć pieniądze na koncie nawet tego samego dnia.

Choć na rynku do wyboru jest wiele ofert kredytów i pożyczek, można sobie ułatwić wybór. Nie trzeba poświęcać czasu na mozolne samodzielne porównywanie propozycji banków i parabanków. Jak widać z powyższej listy, dzisiaj do dyspozycji jest wiele serwisów finansowych, które ułatwiają podjęcie decyzji. Znajdujące się na nich porównywarki kredytów i pożyczek znacznie ułatwiają i przyspieszają wybór najlepszej oferty. Warto korzystać z tego typu narzędzi, zanim podejmie się decyzję i podpisze umowę, gdyż często nawet niewiele niższe RRSO pozwala w dłuższej perspektywie na ogromne oszczędności.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *