Gdzie jeszcze mnie znajdziesz?

 

Jeśli chciałbyś na bieżąco śledzić nowe wpisy na blogu oraz dowiedzieć się o mnie więcej to mam dla Ciebie dobrą wiadomość 🙂 Poniżej przygotowałem listę gdzie jeszcze jestem i aktywnie się udzielam. Do dzieła!

1. Newsletter

Jest to główna możliwość śledzenia nowych wpisów, które będą pojawiały się na blogu. Wypełniając poniższy formularz (adres e-mail i imię) będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę pocztową powiadomienia o wszystkich publikowanych artykułach.

 2. Facebook

Wystarczy, że klikniesz w poniższą ikonę Facebook’a, a następnie klikniesz przycisk „Lubię to” i polubisz profil mojego bloga. Tutaj nie tylko znajdziesz informacje o nowych wpisach, a także dowiesz się troszkę więcej o mnie 🙂 


 

3. Twitter

Wszyscy miłośnicy „ćwierkania” znajdą również profil bloga na Twitterze. Jest to dla mnie mały debiut, gdyż nigdy wcześniej nie używałem tego serwisu. Zapraszam do obserwowania.

 

 

4. Google +

Jesteś użytkownikiem sieci społecznościowej Google? Tutaj też możesz mnie obserwować, wystarczy, że klikniesz poniższą ikonkę.

 

 

5. LinkedIn

Jeśli jesteś ciekaw jak dotychczas wyglądała moja kariera zawodowa i czym się zajmuję obecnie to klikając poniżej zobaczysz mój profil na LinkedIn.


(Visited 543 times, 1 visits today)