Miesięczna rata, czyli mój wpis gościnny!

12

Dlaczego warto oszczędzać pieniądze nie raz Was przekonywałem. Dziś przyszła pora na wyjście poza progi bloga, czyli mój pierwszy występ gościnny na blogu Alicji – Oszczędnicka. Alicji niedługo stukną 3 lata odkąd prowadzi bloga. Przyznam szczerze, że nieco ją podpatrywałem gdy przez moją głowę przeszła myśl o prowadzeniu bloga. Od kogo uczyć się jak nie od najlepszych 😉 ? Na jej blogu znajdziesz nie tylko porady dotyczące oszczędzania, ale również będziesz miał pełen wgląd w finanse 4-osobowej rodziny w średniej wielkości mieście. Co więcej otrzymasz mnóstwo porad i informacji jak oszczędzać na jedzeniu. A uwierzcie mi, Alicja pokazuje, że można naprawdę dużo 😉 

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie Cię zaprosić i zachęcić do przeczytania mojego artykułu Miesięczna rata – odkładaj dziś na lepsze jutro na blogu Alicji. 

W skrócie mówiąc, we wpisie znajdziesz kalkulator przyszłości pozwalający szybko obliczyć ile dokładnie pieniędzy musicie oszczędzać na konkretny cel. Wiem, że pierwszą Waszą myślą może być: „przecież wystarczy podzielić docelową kwotę, którą chcemy uzbierać przez ilość lat czy miesięcy, więc o co ten cały szum?”. To prawda, a co w sytuacji gdy trzymasz pieniądze na oprocentowanych kontach oszczędnościowych czy lokatach? Czy wiesz ile wtedy dokładnie pieniędzy musisz przelewać na takie konto oszczędnościowe? No właśnie, nie jest już to takie oczywiste. Dlatego zapraszam jeszcze raz do zapoznania się z moim wpisem gościnnym!

A jeśli właśnie trafiłaś/trafiłeś tutaj po przeczytaniu artykułu na blogu Alicji, to bardzo mi miło widzieć Cię na moim blogu 🙂 Będę wdzięczny za wszelkie propozycje i sugestie tematów kolejnych wpisów. A może akurat znajdziesz treści, które Cię interesują, więc zapraszam do lektury pozostałych artykułów!

Życzę Ci dobrego dnia/wieczoru/weekendu w zależności kiedy tutaj trafisz i będziesz czytać ten wpis 🙂 

 

(Visited 703 times, 1 visits today)

12 KOMENTARZY

  1. Gratuluję Michał 🙂 Cieszę się, że masz coraz więcej okazji do tego aby zaistnieć w blogosferze. To bardzo dobre, bo niesiesz ze sobą wiele wartościowych treści. Mam nadzieję, że w niedługim czasie pojawi się więcej Twoich gościnnych występów. Są bardzo przydatne 🙂

  2. Hej. Mam pytanie. Co jest lepsze lokaty długoterminowe np 1 roczne czy krótkoterminowe np 2-3 mc.? Na jakiej lokacie lepiej odkładać pieniądze i co jest bardziej opłacalne ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz:
Proszę wprowadź swoje imię: