Gdzie można zarabiać na ankietach — lista stron z płatnymi ankietami

Zarabianie na ankietach to ciekawy sposób na dodatkowe źródło dochodu. Chcesz wiedzieć, gdzie zarabiać na ankietach? Warto korzystać ze zweryfikowanych stron internetowych, które dbają o ochronę danych osobowych użytkowników. Poznaj listę stron z płatnymi ankietami i pomnażaj pieniądze z własnej kanapy.

  1. Strona z płatnymi ankietami ePanel.pl
  2. Strona internetowa z płatnymi ankietami Myiyo.com
  3. Zarabianie na ankietach na stronie Opinie.pl

1. Strona z płatnymi ankietami ePanel.pl

Wypełnianie ankiet przez internet stanowi łatwe źródło dochodu, ponieważ można zarabiać w dowolnym miejscu, korzystając z własnego komputera. Jedną ze stron z płatnymi ankietami jest ePanel.pl należąca do firmy badawczej ARC Rynek i Opinia. Jak zarabiać na ankietach przez ten serwis internetowy? Wystarczy zarejestrować się na stronie, używając adresu mailowego. Na podanego maila będą przesyłane linki do ankiet. Za wypełnienie każdej z nich użytkownik otrzymuje punkty, które są przeliczane na wynagrodzenie (1 pkt. = 1 zł). Po zebraniu co najmniej 50 punktów istnieje możliwość wypłacenia zgromadzonych środków, które trafiają na konto bankowe użytkownika w ciągu 45 dni. Jednak pieniądze niekoniecznie muszą trafiać na konto osoby wypełniającej ankiety. Może ona zdecydować o przekazaniu środków na cele charytatywne. Bardzo wygodną formą zarabiania na ankietach jest również korzystanie z aplikacji mobilnej ePanel.pl.

2. Strona internetowa z płatnymi ankietami Myiyo.com

Szukasz serwisów, gdzie można zarabiać na ankietach w bezpieczny sposób? Inna strona z płatnym ankietami to Myiyo.com. Oprócz Polski serwis jest dostępny m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji, Meksyku i Peru. By zacząć pracę przy wypełnianiu ankiet, należy dokonać rejestracji na stronie. Podobnie jak w przypadku poprzedniego serwisu ankiety trafiają do użytkownika na podany przez niego adres mailowy lub aplikację mobilną, a za wypełnienie każdej z nich są przydzielane punkty. Po zgromadzeniu punktów o wartości 20 euro użytkownik może wypłacić środki na swoje konto. Dużą zaletą zarabiania na tej stronie jest to, że za bardziej wymagające i dłuższe ankiety przysługuje wyższe wynagrodzenie.

3. Zarabianie na ankietach na stronie Opinie.pl

Kolejną stroną, na której można zarabiać, wypełniając ankiety, jest Opinie.pl. Użytkownicy korzystający z tego serwisu są nazywani Panelistami. Rejestrując się na stronie, trzeba podać m.in. datę urodzenia, płeć, adres e-mail i numer telefonu. System dopasowuje ankiety do zainteresowań użytkowników, dlatego częstotliwość ich otrzymywania zwykle nie jest regularna, jednak liczba przesłanych formularzy nie przekracza 3 na tydzień. Osoby wypełniające ankiety zbierają punkty, które później mogą wymienić na pieniądze. Istnieje również opcja korzystania z aplikacji mobilnej do zarabiania na ankietach.

Pamiętaj, aby korzystać z wiarygodnych stron z płatnymi ankietami, które nie proszą użytkowników o podanie zbyt wielu danych mogących posłużyć do niewłaściwych celów. Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie opinii na temat serwisu w internecie oraz rejestrze przedsiębiorców KRS.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *