Jak zarabiać więcej na zrzutka.pl?

Sposobów na zarobek w internecie jest wiele, można próbować swoich sił w social mediach i próbować zarabiać pieniądze na Instagramie czy Facebooku. Są jednak na to też inne sposoby, jednym z nich jest otworzenie zbiórki pieniężnej. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, jak zarabia się na zrzutka.pl i co można zrobić, by zarobić na niej jak najwięcej.

Jak działa zrzutka.pl?

Zrzutka to strona, na której każdy może założyć dowolny cel, na który potrzebuje zdobyć pieniądze. Można z tej strony korzystać w różny sposób, ludzie najczęściej otwierają zbiórki charytatywne, które mają na celu zabranie potrzebnych środków np. na leczenie czy przeprowadzenie operacji. Tego rodzaju zbiórki są najpopularniejsze, ze zbiórek pieniężnych korzystają także fundacje, które proszą o drobne wpłaty, dzięki którym mogą dalej prowadzić swoją działalność, takie zbiórki zakładają m.in. schroniska dla zwierząt czy domy tymczasowe, które nie zawsze mają wystarczająco pieniędzy, by pokryć leczenie zwierzęcia.

Z takich zrzutek korzystają także blogerzy, osoby bardziej rozpoznawalne, które taką zrzutkę traktują jako dodatkowe źródło dochodu, fani mogą wspierać swoich idoli finansowo.
Zdarzają się też zbiórki na mniejsze kwoty, czy mniejsze wydatki, nie ma ograniczeń co do tego, na co można założyć zbiórkę.

Jak zarabiać więcej pieniędzy na zrzutka.pl?

Żeby zarabiać na zrzutce, trzeba zadbać o odpowiednią reklamę, bez tego, szanse na to, że ktoś zasili wirtualną skarbonkę, są raczej małe. Dlatego poniżej prezentujemy kilka sposobów na promowanie zbiórki pieniężnej w sieci.

Promocja zbiórki na Fb

Zbiórki pieniężne najczęściej promuje się na Facebooku, można to robić na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest dodawanie postów na Fanpage’u oraz grupach z prośbą o pomoc i wsparcie zrzutki. Nie jest to jednak najlepszy sposób, ludzie się mogą denerwować na spam. Dużo lepszą opcją jest stworzenie grupy z charytatywnymi licytacjami, gdzie chętne osoby mogą wystawić swoje produkty za określoną kwotę, która potem zasili zrzutkę.

Promocja zbiórki na Twitterze

Jeśli zależy nam na tym, by ludzie wpłacali pieniądze na zbiórkę – musi być o niej głośno. Warto użyć do tego Twittera, przygotować do akcji specjalny hashtag o chwytliwej nazwie. Przy odpowiednim nagłośnieniu może on trafić do popularnych hashtagów, a zainteresowanie nim wzrośnie, a całe wydarzenie ma nawet szansę stać się globalnym trendem, trzeba tylko wiedzieć, jak wzbudzić zainteresowanie innych internautów.

Promowanie zbiórki tradycyjnymi reklamami

Tradycyjna reklama nigdy nie umrze, zawsze będzie skuteczna. Jeśli masz dość funduszy, na promowanie zbiorki, możesz zainwestować w plakaty lub ulotki, które będą informowały o zrzutce na dany cel. Warto na takim plakacie umieścić kod QR do zbiórki, mamy wtedy większe szanse na to, że ktoś wpłaci na nią pieniądze.

Podsumowując, da się zarobić na zrzutka.pl, jednak najtrudniejsze może okazać się odpowiednie rozreklamowanie zbiórki pieniężnej. Warto zatem wiedzieć, jakie mamy możliwości i w jaki sposób można nagłośnić zbiórkę, by móc zarobić na niej jak najwięcej pieniędzy.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *