Od kogo uczyć się oszczędzania? Popularni blogerzy piszą o pieniądzach

Jak oszczędzać? Jak zarządzać domowym budżetem i zarabiać na promocjach bankowych? To tylko część pytań, na które odpowiadają popularni blogerzy finansowi. Sprawdź, gdzie szukać informacji na temat domowych finansów i porad związanych z rozsądnym wydawaniem pieniędzy.

Zarabiaj na bankach z LiveSmarter

Michał Pałka, autor bloga LiveSmarter to specjalista w zarabianiu na promocjach bankowych. Jego blog jest miejscem, gdzie znajdziesz absolutnie każdą, aktualną promocję bankową z praktycznymi poradami na temat tego, jak z niej skorzystać, na co uważać i jakie są „haczyki” tej promocji. Michał pomaga swoim czytelnikom zarobić na promocjach bankowych, ale również zaoszczędzić. Na blogu LiveSmarter można znaleźć mnóstwo porad dotyczących lokat i kont oszczędnościowych. Opisywane są tam głównie promocje, na których można oszczędzić i zarobić najwięcej. Ponadto opisywane produkty są bezpieczne. Na LiveSmarter nie ma opisów produktów ryzykownych.

Co jeszcze można znaleźć na tym blogu finansowym? Aktualne rankingi (lokat, kont osobistych, firmowych, oszczędnościowych i kart kredytowych), które publikowane są w pierwszy dzień każdego miesiąca. Ponadto znajduje się tam wiele artykułów dotyczących korzystania z produktów bankowych, które szczególnie przydadzą się osobom początkującym, które rzadko korzystają z ofert banków.

Jak oszczędzać pieniądze? – Michał Szafrański

Blog Jak oszczędzać pieniądze? Michała Szafrańskiego to jeden z najpopularniejszych blogów finansowych w Polsce. Odpowiedzi na jakie pytania można w nim znaleźć? Głównie takie jak: czy warto oszczędzać? Jak to robić? Na co wydajemy najwięcej pieniędzy? Jak wyjść z trudnej sytuacji finansowej? Skąd brać dodatkowe pieniądze? Wszystkie porady Michała napisane są w przystępny sposób i poparte są liczbami. Oprócz artykułów na blogu można znaleźć również liczne podcasty, rankingi czy odsyłacze do różnych narzędzi, na przykład tych, które umożliwiają prowadzenie domowego budżetu poprzez przeglądarkę. Blog Jak oszczędzać pieniądze? to ogromna baza wiedzy dotyczącej finansów.

Blog finansowy – Pieniądz jest kobietą

Tym razem kobieta – Diana, autorka bloga Pieniądz jest kobietą. Na jej stronie znajdziemy mnóstwo porad dotyczących oszczędzania, inwestycji, a także zarządzania domowym budżetem. Diana radzi, jak skutecznie zmniejszać domowe wydatki, sporo pisze o sposobach na efektywne oszczędzanie, a także o kwestiach biznesowych, takich jak zmiany w podatkach czy o pracy. Na blogu znajduje się również sklep z materiałami szkoleniowymi, e-bookami, planerami finansowymi czy kursami.

Blog Rekin Finansów

Rekin Finansów to blog finansowy założony przez Szymona Ziembę. Jego głównym celem jest edukacja finansowa Polaków. Blog dostarcza praktyczne informacje dotyczące produktów bankowych, a także analizy i wskazówki, które mogą pomóc przy wyborze oferty banku. Rekin Finansów uczy oszczędzania, sposobów na dodatkowy zarobek i pomaga znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe.

One thought on “Od kogo uczyć się oszczędzania? Popularni blogerzy piszą o pieniądzach

  • Jak dla mnie Michał Szafrański jest najlepszy w tej dziedzinie. Najbardziej lubię jego podcasty. Można się z nich wiele dowiedzieć, ma też bardzo łagodny głos. No chce się faceta słuchać.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *