Co to jest fundusz bezpieczeństwa. Dlaczego każdy powinien go mieć?

Jeżeli chcesz uniknąć braku pieniędzy buduj swoją przestrzeń finansową i postaw na fundusz bezpieczeństwa, dzięki któremu nie zostaniesz postawiony pod ścianą. Czym jest fundusz bezpieczeństwa i dlaczego każdy powinien go mieć? Fundusz bezpieczeństwa – co to jest?…Dlaczego warto tworzyć fundusz bezpieczeństwa? Fundusz bezpieczeństwa to poduszka finansowa, dzięki której zabezpieczysz się na wypadek tymczasowego braku płynności.

Oszczędzanie na emeryturę – jak zacząć, sposoby na oszczędzanie

Państwo oferuje Ci: Indywidualne Konto Emerytalne – może mieć formę ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym, konta oszczędnościowego, rachunku funduszy inwestycyjnych, czy rachunku maklerskiego….Oszczędzaj w bezpieczny sposób, korzystaj z lokat bankowych i kont oszczędnościowych, inwestuj w obligacje, fundusze rynku pieniężnego i akcje dużych, stabilnych spółek.

Uporządkowanie, sprawdzenie swojej polisolokaty to także oszczędzanie!

Polisolokatę podpisuje się przede wszystkim z towarzystwem ubezpieczeniowym, decydując się tym samym na regularne wpłacanie składek, które następnie inwestowane są w funduszu….Fundusz inwestycyjny pozwala nam nie tylko na zgromadzenie określonych środków, ale też ich pomnożenie. Dzieje się tak dzięki zdecydowanie wyższemu oprocentowaniu, niż przy klasycznych lokatach, które od lat są już mało opłacalne.